Drewno konstrukcyjne C24

Konstrukcja budynku będzie bezpieczna i wytrzymała tylko wtedy, gdy zostanie wzniesiona z drewna o odpowiedniej klasie. Odporność na zginanie, niewielka reakcja na warunki atmosferyczne i łatwość obróbki to tylko niektóre zalet drewna konstrukcyjnego w klasie C24.

Filtrowanie

Czym charakteryzuje się skandynawskie drewno konstrukcyjne?

W ofercie znajduje się certyfikowane drewno konstrukcyjne ze Skandynawii o klasie C24. Materiał ten nadaje się do tworzenia konstrukcji dachowych, do stropów, ścian i wszelkiego rodzaju domów szkieletowych. Aktualne normy budowlane wskazują, że C24 jest typowym i jednocześnie pożądanym drewnem na każdej budowie.

Drewno konstrukcyjne C24 jest wysuszone do wilgotności 15-18%, co sprawia, że po stworzeniu konstrukcji nie trzeba się bać nieprzewidzianych naprężeń i skrętów spowodowanych wysychaniem niektórych elementów drewnianych. To drewno lite, tak więc jego długość jest ograniczona. Każde z zakupionych elementów z drewna konstrukcyjnego C24 posiada oznakowanie fabryczne klasy wytrzymałości, dzięki czemu mamy pewność, co trafiło na naszą budowę. Z całą pewnością jest to doskonały budulec na podstawę każdego domu.

Import i sprzedaż drewna - ScandiWood drewno ze Skandynawii

Import i sprzedaż drewna

Drewno ze Skandynawii

Jeżeli jesteś zainteresowany solidnym drewnem, które pozwoli Ci na stworzenie wytrzymałej konstrukcji, dobrze trafiłeś.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas