Deska tarasowa

Nie ma na świecie nic przyjemniejszego niż możliwość napicia się herbaty lub kawy na swoim własnym tarasie. Bliskość natury można jeszcze podkreślić, jeśli zdecydujemy się na stworzenie podłogi tarasowej z drewna skandynawskiego. Jej wygląd, wytrzymałość i ciepło sprawią, że każda chwila spędzona na tarasie będzie satysfakcjonująca.

Filtrowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Drewno tarasowe ze Skandynawii

W Polsce panuje dosyć kapryśny klimat, a nie wszystkie tarasy muszą być zadaszone. Aby podłoga takiej przestrzeni mogła wytrzymać nieco dłużej, niż kilka sezonów, należy stworzyć ją z drewna, które wytrzyma niekorzystne warunki atmosferyczne. Drewno skandynawskie jako deska tarasowa sprawdzi się w tym przypadku naprawdę dobrze.

Drewno sprowadzone ze Skandynawii charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, elastycznością i twardością. Ponadto jest odporne na wilgoć. Oferujemy jedynie drewno o odpowiednim stopniu wysuszenia, dlatego wybierając odpowiednie deski tarasowe do swojego projektu, nie trzeba się martwić o ich jakość, ani o sezonowanie. Można wybierać spośród desek gładkich i ryflowanych. Wszystkie doskonale spełni swoją funkcję.

Import i sprzedaż drewna - ScandiWood drewno ze Skandynawii

Import i sprzedaż drewna

Drewno ze Skandynawii

Jeżeli jesteś zainteresowany solidnym drewnem, które pozwoli Ci na stworzenie wytrzymałej konstrukcji, dobrze trafiłeś.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas