Deska podłogowa

Drewniana podłoga w domu to luksus, na który zdecydowanie warto sobie pozwolić. Podczas chłodniejszych miesięcy dodatkowo izoluje domowników od zimna, a podczas cieplejszych sprawa, że pomieszczenie staje się przyjemnym centrum relaksu. Podłoga z drewna może przybierać najróżniejszą formę. Od jodełki, aż do tradycyjnej, pięknie wykończonej, szerokiej deski o gładkiej powierzchni.

Filtrowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Jakie są cechy dobrej deski podłogowej?

Dobrze przygotowana deska podłogowa ma właściwą grubość, jest odpowiednio wysuszona i nadaje się do natychmiastowego położenia w miejscu docelowym. Chodzi o brak potrzeby sezonowania takiego drewna. Oczywiście każdy materiał naturalny powinien przebywać w docelowym pomieszczeniu przynajmniej przez kilka dni, aby przyzwyczaić się do panującej w nim wilgotności i temperatur, dzięki czemu po jego ułożeniu nic nie będzie się odkształcać, ani nie pojawią się nieestetyczne szczeliny.

Drewno pracuje i nie da się z tym nic zrobić, ponieważ jest to materiał naturalny. Jednak dobierając trwałe, estetyczne i wdzięczne w obróbce drewno skandynawskie można być pewnym, że ułożona podłoga będzie efektywna i przyjemna w odbiorze. W zależności od potrzeb można dobrać deski z krawędziami prostymi lub frezowane. Dla większej wygody podczas układania.

Import i sprzedaż drewna - ScandiWood drewno ze Skandynawii

Import i sprzedaż drewna

Drewno ze Skandynawii

Jeżeli jesteś zainteresowany solidnym drewnem, które pozwoli Ci na stworzenie wytrzymałej konstrukcji, dobrze trafiłeś.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas