Deska boazeria/podbitka

Na jakiś czas z polskich domów zniknęła boazeria, która była kojarzona z gorszymi, bardziej konserwatywnymi czasami. Na szczęście podejście społeczeństwa się zmieniło i teraz drewniana deska boazeryjna na nowo wkroczyła do pomieszczeń. Ma jednak zupełnie inne znaczenie i wygląd, którego nie da się porównać do niczego innego.

Filtrowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Jak wykorzystuje się drewniane deski boazeryjne?

Moda na boazerię powróciła już jakiś czas temu, ale projektanci stanęli na wysokości zadania i prześcigają się w świetnie dopracowanych, oryginalnych projektach wnętrz z udziałem drewnianych desek.

Deska boazeryjna sprawia, że wnętrze staje się znacznie przytulniejsze i cieplejsze. Drewno nadaje bowiem charakteru i indywidualności zarówno pomieszczeniom urządzonym w stylu klasycznym, nowoczesnym, jak i industrialnym. Warto wiedzieć, że deska umieszczana na ścianach może mieć właściwie dowolną szerokość i długość, może być umieszczana na fragmentach ścian lub na całości ich powierzchni. Ponadto można ją zostawić w odcieniu naturalnym lub też w prosty sposób zmienić jej kolor na dowolny, ulubiony przez domowników odcień.

Import i sprzedaż drewna - ScandiWood drewno ze Skandynawii

Import i sprzedaż drewna

Drewno ze Skandynawii

Jeżeli jesteś zainteresowany solidnym drewnem, które pozwoli Ci na stworzenie wytrzymałej konstrukcji, dobrze trafiłeś.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas